���§���© ��������

اکثر کساني که سيستم امنيتي (مانند هايک ويژن) دارند با سيستم هاي DVR و انواع مختلف دوربين هاي امنيتي آشنا هستند، اما مردم زيادي وجود دارند که از امکان اتصال ميکروفون به سيستم امنيتي خود اطلاع ندارند. اگرچه ميکروفون براي همه مورد نياز نيست اما استفاده از آن در خانه،کسب وکار و… ميتوانيد سودمند باشد.

چرا مردم ميکروفون را به سيستم DVR وصل مي کنند؟

دلايل زيادي وجود دارد که مردم ميکروفون هاي خود را به سيستم DVR وصل مي کنند.

سيستم هاي امنيتي را براي محافظت از خانه استفاده مي کنند که ميکروفون هم در اين امر موثر مي باشد.

بسياري از والدين مي خواهند که  بتوانند بچه هاي خود را از جاي ديگري نظارت کنند.

نصب يک دوربين امنيتي در اتاق کودک يک روش عالي براي انجام اين کار است.

اما اينکار به شما اجازه نميدهد صداي کودک خود را بشنويد تا در صورت بروز مشکلي به آن رسيدگي کنيد.

با اتصال يک ميکروفون به DVR،شما مي توانيد به آساني از کودک خود مراقبت کنيد و نگران امنيت آن نباشيد.

ميکروفون همچنين مي تواند براي کار هاي ديگري مورد استفاده قرار بگيرد.

ميکروفون هايي که به سيستم DVR وصل مي شوند امنيت بيشتري را فراهم ميکنند.

گاهي اوقات مي تواند به عنوان يک شاهد عمل کند وگاهي باعث جلوگيري از جرم مي شود.

آيا من نياز به نصب ميکروفون به DVR دارم ؟

ميکروفون جزئي ضروري در سيستم هاي امنيتي نيست اما در برخي موارد مفيد مي باشد.

از آنجايي که نصب ميکروفون براي يک سيستم DVR ميتواند گران باشد، پس بهتر است در مکان هاي ضروري آن را نصب کنيد.

البته قوانين مهمي در رابطه با ضبط صدا وجود دارد و شما براي انجام اينکار نياز به مجوز داريد.

آيا نصب ميکروفون به يک دستگاه DVR دشوار است؟

اگر شما نگران هزينه هاي نصب ميکروفون به سيستم DVR خود هستيد ، نگران نباشيد.

اگر اجزاي لازم را داشته باشيد، متوجه ميشويد که نصب يک ميکروفون عمل بسيار ساده اي مي باشد.

بسياري از شرکت هاي نصب دوربين مداربسته به شما در اتصال ميکروفون به سيستم DVR کمک مي کنند.

چگونه مي توانيم تشخيص دهيم که سيستمDVR من با ميکروفون سازگار است؟

قبل از نصب ميکروفون لازم است مطمئن شويد که DVR شما با ميکروفون سازگار است.

اکثر سيستم هاي DVR شامل يک ورودي RCA مهم هستند که براي استفاده ميکروفون طراحي شدند.

برخي از سيستم هاي DVR فقط امکان نصب يک ميکروفون را دارند اما برخي داراي بيش از يک درگاه ورودي دارند.

ويرايش

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ميکروفون ,سيستم ,امنيتي ,دارند ,استفاده ,کنيد ,وجود دارد ,باشد بسياري ,براي انجام ,ميکروفون سازگار ,مردم ميکروفون
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من وایزِن هستم دست نوشته های مادری به فرزندش سلامت Rocko خرید ادکلن لجند Zach محصولات اینترنتی نوجوانان آتلیه کودک | آتلیه نوزاد | آتلیه بارداری :)